EVVELA.COM

Evvela Buradasınız.. !!

Archive for the ‘ İnternet ’ Category

Dünyayı kasıp kavuran harlem shake in miami heat versiyonu


Oyun Linki : https://www.facebook.com/rufflesturkiye/app_298027463617532

Ruffles, reklam filmlerindeki “böyle kafalar” konseptini internete de taşımış, Türkiye’nin ilk Goldberg projesini yapmış! Adına ise Ruffles MAX Machine denmiş… Böyle bir makine gerçekten de olsa olsa “böyle kafalar”dan çıkardı!

Ruffles Max’ın lansmanı için hazırlanan videoyu yeterince dikkatli izlerseniz, üzerlerinde soru işareti bulunan kutuları görebilirsiniz. Kutuların içinde ne olduğunu da bilirseniz o zaman ödüllerden ödül beğenirsiniz. Çünkü Ruffles, videoya kutular gizleyerek Facebook üzerinden oynanabilen bir oyun yaratmış ve videoyu interaktif bir hale getirmiş. Yukarıdaki link sizi oyuna götürecektir. Düzenekte kullanılan malzemelerden bazıları da kısaca şöyle:

- 2 adet 74 model Mini Cooper (Bayandan)
- 3 barbekü (hepsi yandı)
- 2.3 km ip ve 1.5 kilo barut
- 327 adet okey taşı
- 7 çamaşır makinesi
- 3750 parça LEGO
- 800 adet tahta
- 630 balon ve daha niceleri…

Ayrıca Ruffles videoyu daha eğlenceli yapmak için onu sonunda ödül de bulunan bir oyuna dönüştürmüş. Ödüller bomba:

- Adidas 1000 TL hediye çeki
- iPad 3 (Yeni)
- iPhone 4S
- PS Vita
- AR Drone
- Oyun koltuğu

Size tavsiyem dikkatli izleyin!

Bir bumads advertorial içeriğidir.

MFÖ Güllerin İçinden Coveri Matt Epp

Kuaförün ilginç saç kesimi.. makası konuşturmuş..

Afganistan’ın Sharan bölgesinde bir askeri üste gerçekleşen helikopter kazası bir asker tarafından saniye saniye kaydedildi. Askeri yayınlar yapan bir web sitesine yüklenen görüntüyü AH-64 Apache helikopterin alçak uçuş yaptığını gören bir asker, kamerası ile kaydetti. Askerlerin kaldığı yapıya teğet geçen helikopter, bir manevra yaparak askerlerin çalışma yaptığı boş alana yöneldi. Daha sonra helikopter sert bir şekilde zemine çarptıktan sonra sürüklenerek ileri bir noktada durabildi. Kazada 2 helikopter pilotu ile alanda bulunan askerler sağ olarak kurtuldu. DHA

Can Banomo’nun Bakü’de yapılacak Eurovision Şarkı Yarışmasında Ülkemizi Temsil Edeceği Şarkının Klibi

IRIDIUM

joomla tema


Joomla İçin Yeni Temalardan
Demo Adresi: DEMO

İndirme: İNDİR

Son Otuz Yılın En İyi Şarkıları

Son Otuz yılın en çok dinlenen en çok beğenilen şarkılarını bir liste halinde kullanıcıların beğenisine sunun bir site.. Amme hizmeti yapmışlar.. bakın bakalım belki çok aradığınız bir şarkı vardır….

Siteye Gitmek İçin Tıklayınız..!!

Çin’in başkenti Pekin’de meydana gelen trafik kazasında çarpışan iki arabanın arasında kalıp sıyrık bile almayan adam kameralara böyle yansıdı:

Hürriyet Video’larını izlemek için Flash 7 veya daha yüksek eklenti yüklenmeniz gerekmektedir. Yüklemek için tıklayınız!!!

Son Yorumlar

    İstatistik

    Reklam