EVVELA.COM

Evvela Buradasınız.. !!

Archive for the ‘ Oyunlar ’ Category

Street Fighter Guile stage in efsane müziğinin tek bir kişi tarafından tüm enstrumanların taklit edilerek yapılmış müziği… güzel olmuş


Oyun Linki : https://www.facebook.com/rufflesturkiye/app_298027463617532

Ruffles, reklam filmlerindeki “böyle kafalar” konseptini internete de taşımış, Türkiye’nin ilk Goldberg projesini yapmış! Adına ise Ruffles MAX Machine denmiş… Böyle bir makine gerçekten de olsa olsa “böyle kafalar”dan çıkardı!

Ruffles Max’ın lansmanı için hazırlanan videoyu yeterince dikkatli izlerseniz, üzerlerinde soru işareti bulunan kutuları görebilirsiniz. Kutuların içinde ne olduğunu da bilirseniz o zaman ödüllerden ödül beğenirsiniz. Çünkü Ruffles, videoya kutular gizleyerek Facebook üzerinden oynanabilen bir oyun yaratmış ve videoyu interaktif bir hale getirmiş. Yukarıdaki link sizi oyuna götürecektir. Düzenekte kullanılan malzemelerden bazıları da kısaca şöyle:

- 2 adet 74 model Mini Cooper (Bayandan)
- 3 barbekü (hepsi yandı)
- 2.3 km ip ve 1.5 kilo barut
- 327 adet okey taşı
- 7 çamaşır makinesi
- 3750 parça LEGO
- 800 adet tahta
- 630 balon ve daha niceleri…

Ayrıca Ruffles videoyu daha eğlenceli yapmak için onu sonunda ödül de bulunan bir oyuna dönüştürmüş. Ödüller bomba:

- Adidas 1000 TL hediye çeki
- iPad 3 (Yeni)
- iPhone 4S
- PS Vita
- AR Drone
- Oyun koltuğu

Size tavsiyem dikkatli izleyin!

Bir bumads advertorial içeriğidir.

BLUR PC VE PS3Çok eğlenceli bir yarış oyunu. Grafikler son derece iyi. Süper Mario Kart ve Crash Nitro Kart yarışlarının daha bir özene bezene yapılmış gerçek arabalarla oluşturulmuş versiyonu diyebiliriz. Her ne kadar mantık aynı olsada yarışmak bir hayli zevkli .. Kaçırılmaması gereken bir oyun.. Oyun inceleme videosunu izleyerek oyun hakkında az çok bir fikir edinebilirsiniz.

street fighter vs tekkenComic-Con 2010 Panelinde 2012 yılı gibi düşünülen Street Fighter ve Tekken karakterlerinin yer alacağı 3 boyutlu bir oyun çıkacağı duyuruldu. Aynı panelde Street Fighter oyununun takipçilerin hatırlayacağı Street Fighter 3rd Strike oyununun Online bir versiyonun ve Marvel vs Capcom isimli oyunun da yeni bir versiyonunun çıkarılacağı duyuruldu.. Aşağıdaki videodan söz konusu paneli ve örnek demo videolarını izleyebilirsiniz.

Çocukluğumuzda atarilerde vazgeçilmez olmuş iki kişi karışılıklı çarpışılan tank oyununun flash versiyonu.. güzeldi be..

4 Farkı Bulun

Mayıs 3, 2010 Oyunlar Comments

Resimler arasındaki 4 farkı bulmanızı isteyen bir oyun, dinlendirici müziğiyle hoş vakit geçirmek isteyenlere..


Play Games at AddictingGames

Son Yorumlar

    İstatistik

    Reklam