EVVELA.COM

Evvela Buradasınız.. !!

Archive for Haziran, 2010

Peak Performance! Ford Fiesta RallyCross storms Pikes Peak

Pixar ın kısa animasyon filmi

Gaz Aşkı

Haziran 21, 2010 Videolar Comments

Fazla gaz adamı yoldan çıkarır…

Funda Arar – Geceler

Haziran 16, 2010 Müzik, Videolar Comments

Funda Arar’ın yeni kilibi

Son Otuz Yılın En İyi Şarkıları

Son Otuz yılın en çok dinlenen en çok beğenilen şarkılarını bir liste halinde kullanıcıların beğenisine sunun bir site.. Amme hizmeti yapmışlar.. bakın bakalım belki çok aradığınız bir şarkı vardır….

Siteye Gitmek İçin Tıklayınız..!!

Konstantin'in Sırrı  Yaşar İliksizProfil Yayıncılık
Basım Tarihi : 06 – 2010
ISBN : 978-975-996-268-5
Sayfa Sayısı : 288

Kaza süsü verilmiş bir cinayet… Öldürülen meçhul kişiye ait; tarihin derinliklerinden günümüze taşınmış, hangi inanca ait olduğu tahmin edilemeyen gizemli bir muska… Cinayete şahitlik eden ve muskayı bulduktan sonra hayatı alt üst olan ünlü bir basketbolcu…

Ölümün dahi öldüremediği ölümsüz bir aşk… Birbirini çılgınca seven iki sevgiliyi bekleyen çetin sınavlar… Çözülmeyi bekleyen garip bir bilmece… Tarihin sayfalarından adı dışında her şeyi kazınmış buna rağmen ünü dünyayı sarmış meçhul bir ressam.

Tarihin sayfalarından kazınmaya çalışılmış, dünyanın kaderini değiştiren ünlü bir sultan. Bin yılın başından günümüze dek saklanmış ve geleceği etkileyecek tarihi bir emanet.
İstanbul üzerine kurulu siyasi oyunlar… İstanbul’da örgütlenmiş gizemli ve gizli bir tarikat… Ayasofya’ya yeniden çan dikme hayalleri kurarak büyüyen bir çocuk.

Rumelihisarı arazisine fetih öncesi gönderilen gizemli şeyh ve müritleri, Meşatlıkta yatanların sırrı! Türkiye Bayan Basketbol takımının yazdığı tarihi bir destan ve o destanın yazılabilmesi için yapılan ölümcül fedakârlıklar…

Kızıl Saçlı Adam, bütün bu olgular ve olaylar arasındaki bağlantıları bilen tek kişi. Ancak ne kim olduğu, ne nereden geldiği ne de garip güçlerinin kaynağı biliniyor? Sır içinde sırla örülmüş, tarihi gerçekleri kullanarak kurgulanmış bir eser.

Ölü Ruhlar Ormanı - Jean Christophe Grange
Doğan Kitap
Basım Tarihi : 06 – 2010
ISBN : 978-605-111-651-8
Sayfa Sayısı : 460

Jean Christophe Grange’ın yeni kitabı..

Jeanne Korowa tek bir hata yaptı. Katili ormanda arıyordu. Oysa orman katilin içindeydi. İnsanın içindeki vahşi çocuk gibi.

Genç ve yalnız bir kadın olan Yargıç Jeanne Korowa, tesadüfen şahit olduğu bir psikiyatri seansı sayesinde Paris’te işlenen tüyler ürpertici seri cinayetlerin failini keşfetmiştir. Ama elinde hiçbir kanıt yoktur ve katilin peşine tek başına düşmek zorundadır.
Böylece Guatemala, Nikaragua ve Arjantin’de soluk soluğa ve kanlı bir takip başlar.

PES 2011 FRAGMANI

Haziran 9, 2010 Videolar Comments

Pro Evolution Soccer 2011

Yeşil Vadi The Lost

Haziran 7, 2010 Videolar Comments

Son Yorumlar

    İstatistik

    Reklam