EVVELA.COM

Evvela Buradasınız.. !!

Archive for Temmuz, 2010

BLUR PC VE PS3Çok eğlenceli bir yarış oyunu. Grafikler son derece iyi. Süper Mario Kart ve Crash Nitro Kart yarışlarının daha bir özene bezene yapılmış gerçek arabalarla oluşturulmuş versiyonu diyebiliriz. Her ne kadar mantık aynı olsada yarışmak bir hayli zevkli .. Kaçırılmaması gereken bir oyun.. Oyun inceleme videosunu izleyerek oyun hakkında az çok bir fikir edinebilirsiniz.

street fighter vs tekkenComic-Con 2010 Panelinde 2012 yılı gibi düşünülen Street Fighter ve Tekken karakterlerinin yer alacağı 3 boyutlu bir oyun çıkacağı duyuruldu. Aynı panelde Street Fighter oyununun takipçilerin hatırlayacağı Street Fighter 3rd Strike oyununun Online bir versiyonun ve Marvel vs Capcom isimli oyunun da yeni bir versiyonunun çıkarılacağı duyuruldu.. Aşağıdaki videodan söz konusu paneli ve örnek demo videolarını izleyebilirsiniz.

İkinci Adam
Basım Tarihi : 07 – 2010
ISBN : 6055702823
Sayfa Sayısı : 294

Aklınla Düşün Ruhunla Hisset“Yaşantımız süresince gözümüzle gördüğümüz hiçbir şey göründüğü gibi değil. Bize bahşedilen mükemmel donanımı, farkında olabildiğimiz becerilerimiz çerçevesinde kullanmaktayız. Yaşadığımız sürece edindiğimiz bilgi bankamızdaki tüm veriler bir çok duygusal filtreden-süzgeçten geçerek çeşitli dosyalarda toplanıyor ve bunlar gerçekte mükemmel olan donanımımızı aslına uygun bir biçimde kullanmamıza engel oluyor.

Dış dünyadan bize gelen etkileri, ancak anlama süzgecimizin algılayabildiği oranda anlayabiliyor ve değerlendirme süzgecimizin kabul ettiği şekilde tepkiye dönüştürüyoruz.Bu durumda hem kendimizi, hem de çevremizdeki tüm varlıkları gerektiği gibi anladığımız söylenebilir mi?

Acaba yerleşik benliğimizden sıyrılıp gözümüzün gördüklerini, gönlümüzün hissettikleri ile değiştirebilir miyiz ?

Gabriel FAURE Pavane

Temmuz 7, 2010 Müzik, Videolar Comments

Sözleri 1887 de yazılan bir eser..

Son Yorumlar

    İstatistik

    Reklam